13 maart 2020 1 min

Beste NVKL leden,
FME en NVKL volgen het dringende advies van overheid en het RIVM. Dat betekent dat vanaf nu alle NVKL medewerkers vanuit huis werken. Veel werkzaamheden kunnen ook vanuit huis doorgaan, maar het kan voorkomen dat NVKL minder goed bereikbaar is of reactie op vragen langer duurt dan dat u van ons gewend bent.

In ieder geval proberen wij om het werk en de activiteiten zoveel mogelijk door te zetten, maar vragen we om uw begrip indien het een of ander vertraging oplevert. Verder gaat NVKL per situatie bekijken of de geplande bijeenkomsten wel of niet kunnen doorgaan.

Ook heeft de huidige situatie veel gevolgen voor uw bedrijven. Wij wensen iedereen veel sterkte en hopen samen met jullie dat de situatie zich zo snel mogelijk weer normaliseert.

Met vriendelijke groet,

Het NVKL bureau

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?