EPBD app aircokeuringen

EPBD app aircokeuringen2017-02-22T10:53:13+00:00

[av_three_fourth first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=”]
[av_heading tag=’h5′ padding=’10’ heading=’EPBD app voor aircokeuringen’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
De NVKL heeft begin april 2015 de EPBD aircokeuring webapp gelanceerd. De NVKL heeft deze applicatie speciaal voor gecertificeerde aircokeuring-inspecteurs ontwikkeld met als doel om op eenvoudige wijze airco-systemen te keuren en rapporteren. Het voordeel van de app is dat zowel de inspectie zelf als de productie van het rapport gemakkelijk is uit te voeren. Daarnaast voldoet de app aan het wettelijk vereiste format zoals is opgenomen in de Regeling Energieprestaties gebouwen. Een rapportage uit de EPBD app voldoet dus aan alle eisen die de wetgeving stelt.

De app is exclusief voor NVKL-leden en is daarom niet te vinden in appstore of playstore. Wilt u gebruik maken van de app? Stuur een email naar info@nvkl.nl, dan krijgt u een autorisatie en kunt u met de app aan de slag.

Let op! Per bedrijf wordt één contactpersoon geautoriseerd als hoofdgebruiker (superuser). Deze hoofdgebruiker kan vervolgens, binnen de eigen van omgeving van het bedrijf in de app, zijn collega’s autoriseren. De NVKL heeft een beknopte gebruikershandleiding gemaakt. Deze is hieronder te downloaden.

Gebruikershandleiding EPBD Aircokeuren
[/av_textblock]
[/av_three_fourth]

[av_one_fourth min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=”]

[av_heading heading=’Toegang tot de app’ tag=’h5′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]

[av_image src=’https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2015/01/Email-marketing-300×200.jpg’ attachment=’7902′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=’manually,info@nvkl.nl’ target=” caption=’yes’ font_size=” appearance=’on-hover’ overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’]
Wilt u gebruik maken van de app? Stuur een email naar info@nvkl.nl.
[/av_image]

[/av_one_fourth][av_one_fourth first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=”]
[av_heading heading=’Alles over aircokeuringen voor gebruikers’ tag=’h5′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]

[av_image src=’https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2015/11/Afbeelding-gebruiker-gebouw-300×283.jpg’ attachment=’11441′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=’page,11189′ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’][/av_image]
[/av_one_fourth]

[av_one_fourth min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=”]
[av_heading heading=’Alles over aircokeuringen voor installateurs’ tag=’h5′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]

[av_image src=’https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2015/10/NVKL-installateur-icon-300×275.jpg’ attachment=’11418′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=’manually,https://www.nvkl.nl/epbd-energie-prestaties-gebouwen’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’][/av_image]
[/av_one_fourth]

[av_one_fourth min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=”]
[av_heading heading=’Informatie over EPBD trainingen’ tag=’h5′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]

[av_image src=’https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2015/11/Afbeelding-opleiding-EPBD-300×279.jpg’ attachment=’11446′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=’manually,https://www.nvkl.nl/epbd-app-aircokeuringen/’ target=’_blank’ caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’][/av_image]
[/av_one_fourth]

Downloads & producten

De NVKL heeft een aantal tools ontwikkeld die voor alle leden te gebruiken zijn. Klik hier voor het volledige overzicht.

Vind een NVKL-lid

Op zoek naar een erkend installateur of leverancier? Zoek per categorie of bij u in de buurt. Ga naar onze bedrijvengids.